HYDRAULICKÝ LIS MARK 4

Nejmenší lis z řady C. Je ideálním strojem pro výrobu vazníkových střech rodinných domů.

Nízké pořizovací náklady z činí z tohoto stroje dobrou volbu pro začínající firmy v tomto oboru.

Vyrábí se ve dvou délkových provedeních a je tak vhodný i do menších výrobních prostor

HYDRAULICKÝ LIS MARK 8

Tento lis je z pohledu poměru cena-výkon tou nejlepší variantou pro výrobu střech rodinných domů, ale lze na něm bez problémů zpracovat i
Konstrukce o větším rozponu, jako jsou haly, zemědělské objekty a podobně. Lis je dodáván v základní délce 15 m, ale jeho délka je variabilní a také ji lze v průběhu životnosti lisu kdykoliv prodloužit.

Lis je vhodný i pro použití s laserovou projekcí vazníků.

HYDRAULICKÝ LIS MARK II

Jedná se o vysoce výkonný stolový lis s kontinuální lisovací deskou o rozměrech 900x3800mm. Lis disponuje dostatečně silným hydraulickým agregátem, který zajistí bezproblémové zalisování několika spojů zaráz.

Délka lisu je závislá počtu stolů v dráze. Pracovní stůl se skládá z jednotlivých modulů stolu. Šířka stolu je pak od 2500 mm do 3800 mm a délka dráhy v závislosti na požadavku zákazníka. Stoly jsou vybaveny vyhazovači, které umožňují transport vazníku ze stolu buď v ose stolu, nebo kolmo na ni.

Lze dále dovybavit systémem automatického stohování vazníků.

HYDRAULICKÝ LIS MARK I BABY

Jde o nejmenší lis z rodiny Mark I. Je určený pro lisování vazníků pouze se styčníkovými deskami typu GNA20. Ovládání joystickem, stůl je kombinace ocelových profilů a překližky. Využívá se jako doplňkové zařízení k velkým lisům, kde je Tento lis využitý pro lisování malých vazníků, např. námětky ve valbových střechách. Lze s ním lisovat i podlahové nosníky typu posistrut.

HYDRAULICKÝ LIS MARK I

Jed o jeden z největších lisů určený pro lisování všech typů vazníků. Lisovací síla 60 t, inteligentní řízení lisovacího tlaku, načítání geometrie vazníků, kompletně ocelové stoly a možnost připojení dalších zařízení dělají z tohoto stroje špičku v nabízené technologii.

Pro vysokokapacitní výroby je možné na jeden stůl instalovat dvě lisovací hlavy, protože lis je možné dovybavit inteligentním antikolizním systémem. Výjimkou tak nejsou výrobní linky, které mají délku stolu 50m, dvě lisovací hlavy a automatický systém transportu a stohování vazníků.

HYDRAULICKÝ LIS MARK I EASY JIG

Systém Easy Jig je volitelnou výbavou pro výše uvedený lis Mark I. Jde o systém ocelových zarážek, které jsou řízeny počítačem a nastaví geometrii podle zvoleného vazníku. Obsluha jednoduše uloží řezivo do nastavené geometrie, uloží styčníkové desky. Lisování pak proběhne v automatickém cyklu.

HYDRAULICKÝ LIS MARK VI

Jde o starší prověřenou konstrukci lisu pro univerzální použití. Dovoluje lisovat jak konstrukce rodinných domů a menších staveb, tak si i hravě poradí s vazníky pro supermarket. Ovládání lisu je pomocí josticku a pokud se vazníky opakují, je možné použít teach mód, ve kterém se zapíší do paměti lisu lisovací pozice a následně pak lis pracuje v auto-režimu. Stůl je kombinací dřeva a překližky a výhodou je nízká pořizovací cena. Lis je možné dovybavit podélným vyvážením vazníků. Šířka stolu 4800 mm a délka je pak libovolná. Nejčastěji 25-30 metrů.

LIS MN-I

Lis MN-1 je doplňkové strojní zařízení, které je primárně určeno pro rychlé lisování vazníků metodou válcování. Styčníkové desky mohou být pouze typ GNA 20. Práce na tomto lisu je rychlá a obsluha jednoduchá.