Kancelář Brno

Sídlo a korespondenční adresa:
Drážní 253/7
627 00 Brno - Slatina
Česká republika
+420 531 022 276

Výroba Vyškov

Průmyslová 591/1
682 01 Vyškov
Česká republika
Jméno Telefon Email
Ing. Kraus Vít +420 531 022 272 ; mob. +420 602 749 505 Vit.Kraus@mii.com Jednatel společnosti
Ing. Cieślar Henryk mob. +420 602 749 509 Henryk.Cieslar@mii.com Obchodní manažer - stroje, styčníkové desky, softwarové licence
Ing. Kynclová Romana +420 531 022 275 ; mob. +420 602 758 831 Romana.Kynclova@mii.com Účetní - objednávky, faktury, platby
Benešová Alena +420 531 022 275 ; mob. +420 724 191 708 Alena.Benesova@mii.com Účetní - objednávky, faktury
Lucká Kateřina +420 531 022 275 ; mob. +420 724 962 827 Katerina.Lucka@mii.com Účetní - objednávky, faktury
Ing. Horák Aleš mob. +420 602 768 470 Ales.Horak@mii.com Technická podpora software - PAMIR
Žajdlík Milan mob. +420 602 246 934 Milan.Zajdlik@mii.com Technická podpora stroje - montáž, servis
Ing. Dragounová Jana Jana.Dragounova@mii.com Projektant
Ing. Kroupa Pavel PhD. mob. +420 702 145 014 Pavel.Kroupa@mii.com Projektant - statika, Technická podpora software - PAMIR
Ing. Horváth Matúš mob. +420 602 572 226 Matus.Horvath@mii.com Projektant
Ing. Severa Zdeněk mob. +420 606 027 664 Zdenek.Severa@mii.com Projektant
Martynek Jan mob. +420 724 324 048 Jan.Martynek@mii.com Vedoucí výroby, Stavební kování
mitek.cz@mii.com